Acil Banyo Tıkanıklık Açma Su Tesisatçı Darıca

24/7 Banyo Açma

(0)5326087201

 Darıca Lavabo Açma

Darıca & Banyo Açma | Acil Banyo Tıkanıklık Açma Su Tesisatçı Darıca

quote

star ratingBaşından sonuna kadar sadece harika profesyoneller. Darıca & Banyo Açma | Acil Banyo Tıkanıklık Açma Su Tesisatçı Darıca harika görünüyordu ve aldığım diğer tüm tekliflerden oldukça ucuzdu. İşi planlanandan çok önce tamamladılar. Şiddetle tavsiye edilir!!

quote

star ratingSelim -Mehmet Usta ile harika bir deneyim yaşadım. Mutfak Tıkandı ve aynı gün geldi. Bir bölümün pimaşin içi yıkanmasını istedim ve kanal açma makinesi ile yıkama yapıp teslim ettiler . tavsiye ederim.Memet usta sanada tesekurler.....

quote

star ratingAhmet usta bir kahraman ustadır. Pazar günü geldi ve bana yardım etmek için büyük çaba sarf etti, acil mutfak tesisatımızı büyük bir dikkatle ve kusursuz bir şekilde actı! Çalışmalarınızdan çok memnun olan Ahmet, sizi aileme ve arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyor. Hem de çok ucuz fiyatlar..

quote

star ratingZamanında ve fiyat konusduğumuz gibi işlemi yaptılar
TEŞEKÜRLER SELİM USTAYA

quote

Review RatingDuvara monte tip tuvalet ile ilgili bir sorunum vardı. Koşmayı bırakmazdı ve yıkanamazdı. Acil tesisatçı londra'daki tesisatçı ertesi gün birkaç saat içinde geldi, son derece kibar ve bilgili, çok geçmeden işi halletti. Herhangi bir boru sorununuz varsa kesinlikle onu aramanızı tavsiye ederiz..

Tıkla Ara Usta Seç